Kurzy pre tínedžerov

KURZY PRE ŽIAKOV ZŠ - II. stupeň

Kurz prebieha 2 x týždenne 60 minút.

Naučíme vaše deti vyjadriť svoj názor v skupinovách úlohach a diskusiách na rozličné témy.

Pripravíme ich na prestup na strednú školu, aby im dobrá znalosť angličtiny otvorila dvere do ďalšieho motivujúceho štúdia jazyka.

Kurzy anglického jazyka, vedené skúsenými lektormi, sú zamerané na prirodzenú komunikáciu, zdokonaľovanie gramatiky, slovnej zásoby a počúvania, čítania s porozumením. Lektori podporujú aj tvorbu projektov a prezentácií v anglickom jazyku. Pri výučbe používajú najmodernejšie vyučovacie metódy, zdroje a technológie.

Individuálny prístup k potrebám Vaších detí je zabezpečený lektorom, ktorý je vždy ochotný prispôsobiť tému hodiny podľa jeho domácich úloh, prípravy na test v škole a pod.

kurzy angličtiny pre teenagerov

Online prihláška na kurz anglického jazyka | Jazyková škola HOARE

O aký kurz anglického jazyka máte záujem?: *

Mám záujem o online kurz:

Kontrolný kód