Späť

How much love can fit into a shoebox?

Pridané: 12.11.2019 22:36:09 Počet zobrazení: 833

12 November 2019

Koľko lásky sa zmestí zmestí do krabice od topánok?

How much love can fit into a shoebox?

Tak a máme tu krásny predvianočný čas ....

Chceme prežívať lásku, radosť, spokojnosť a užiť si s najbližšími. Nie všetci majú však tieto jednoduché radosti vo svojom živote a preto je čas myslieť aj na ľudí, ktorí sú už starší, možno aj chorí, a možno aj tak trochu smutní :-(

A tak sa na nás usmialo dobročinné šťastie a stala som koordinátorkou nádherného projektu. Oslovujeme svojich študentov (v angličtine:-)) a delíme sa o radosť zo začatého projektu v Leviciach. 

Balíme krabice od topánok do veselého papiera a vkladáme do nich kúsok svojho srdca, malé drobnosti, niečo sladké pod zub, niečo voňavé, niečo len tak pre radosť...

Naše darčeky poputujú do domova dôchodcov v Leviciach "Jeseň života". Ďakujeme všetkým pracovníkom, ktorí nadšene prijali náš projekt. Spoločne spríjemníme sviatočné chvíle 180 klientom.

Ja pevne verím, že darcov bude toľko, že potešíme aj iné organizácie, ktoré nás požiadali o sprostredkovanie radosti a lásky. 

Ďakujeme Levičanom a všetkým ľuďom z okolia nášho mesta, že sú ochotní zapojiť sa do tohto celoslovenského projektu. Neváhajte a nájdite svojich koordinátorov aj pre vaše mesto a podporte úžasnú vec.

 

Z celého srdca vám ďakuje tím jazykovej školy :-)

 

Prihlásenie