Náš príbeh

Pridané: 30.7.2019 21:29:20 Počet zobrazení: 859

30 Júl 2019

Chcete sa o nás dozvedieť trošku viac? Zuzana pre vás pripravila krátky osobný príbeh. Možno odpovie aj na vaše zvedavé otázky :-)

Náš príbeh

V osemnástich som odišla pracovať a vzdelávať sa do Anglicka, kde som strávila niekoľko krásnych rokov, stretla lásku svojho života, vydala sa a našla svoje šťastie. Puto s nádhernou krajinou a jej jazykom vzniklo na celý život ♥.
Angličtina, a jazyky vôbec, boli na prvom mieste v rebríčku mojich záujmov. Dodnes milujem všetky učebnice, knihy, pracovné listy a iné moderné zdroje práce s angličtinou. S nadšením svoje poznatky, nové objavy a krásy jazyka sprostredkovávam naším vnímavým študentom. Motivujem našich lektorov, aby aj oni vedeli odovzdať naším študentom úsmev, povzbudenie, pochvalu a hlavne vedomosti.
Po pár rokoch sme sa s manželom (Steve ♥) presťahovali na Slovensko. Ľudia sa dodnes tomuto kroku čudujú a kladú nám otázky s nepochopením. Možno nie sú dostatočne hrdí na svoju krajinu (ale to je už iný príbeh)... My sme svoje rozhodnutie nikdy neoľutovali. Každá krajina má svoje čaro a dôležité je, kde sme šťastní.
Práca s angličtinou po príchode na Slovensko nenechala na seba dlho čakať a pracovné príležitosti sa pekne kotúľali naším smerom. Oslovovali nás ľudia, školy, inštitúcie a žiadali nás, aby sme učili. Tak prečo nie? ☺ Naše prvé hodiny boli individuálne doučovania a konverzácie, neskôr výuka na základných školách, gymnáziách, súkromných jazykových školách v Nitre, v Leviciach, či pobočkách škôl v Košiciach i Bratislave. Zúčastnili sme sa mnohých konferencií, seminárov a školení pre angličtinárov. Medzičasom sme si založili rodinu a ja som zároveň študovala na UKF angličtinu a pedagogiku. No a vtedy niekedy sa zrodil skvelý nápad založiť vlastnú jazykovku! A tak sme tu pre vás už 10. rok a tešíme sa z vašej priazne. Rastieme, zlepšujeme sa a sme hrdí na veľa spokojných študentov, ktorí sa nestratia v „cudzom" svete, ako aj na tých, ktorí si našli lepšiu prácu vďaka naším hodinám angličtiny, či tých, ktorí úspešne absolvovali mnohé náročné jazykové skúšky.
Naším želaním je byť tu stále pre vás, viesť vás na ceste v vášmu osobnému a profesionálnemu úspechu.