Jazykové vzdelávanie od roku 2010

Súkromná vzdelávacia inštitúcia zaoberajúcom sa vyučovaním ANGLICKÉHO JAZYKA Vám ponúka niekoľko druhov jazykových kurzov členených podľa jazykových úrovní Európskeho jazykového referenčného rámca (A1 - C2).

jazyková škola Hoare Levice

Prečo sa učiť anglický jazyk práve v HOARE jazykovej škole?

• podpora prípravy účastníkov kurzov využiť anglický jazyk na vysokokonkurečnom trhu práce v súčasnom nezvratnom procese globalizácie

• dlhoročné skúsenosti v odovzdávaní vlastných vedomostí a jazykových zručností svojim klientom

• profesionálny prístup

• príjemná a podnetná atmosféra počas výučby