Referencie od našich študentov

Referencie študentov jazykovej školy Hoare

referencie jazyková škola HoareVaše kurzy sú nám veľmi nápomocné na hodinách anglického jazyka, okrem toho je tu veľmi príjemná atmosféra a každú hodinu sa naučíme kvantum nových informácií. Sme veľmi vďační, našej pani lektorke za trpezlivý a profesionálny prístup, ktorým nám obohacuje naše znalosti v anglickom jazyku. (Angelo, Viki a Patrik)

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Dávam 10/10. Je tu odborný personál, ktorý sa vám venuje a vysvetlí všetko, čo neviete. Na hodinách je zábava a uvoľnená atmosféra. Čaj je grátis :-)

Na kurzoch je vždy zábava a uvoľnená atmosféra a zároveň sa toho veľa naučíme.hodnotenie študentov Hoare

Strašne mi to pomáha v škole. Je tu príjemná atmosféra a za 2 roky, čo sem chodím, som sa nenormálne zlepšil v ANJ. V škole dostávam samé jednotky. Všetci sú zo mňa hotoví ako dobre viem po anglicky.

Kurzy mi pomohli v škole, keďže som prváčka, môžem povedať, že je to dobrá príprava na SŠ.

Som veľmi spokojná. Veľmi mi to pomáha v angličtine. Zlepšili sa mi aj známky v škole a v zahraničí sa viem dohovoriť.

feedback študentov kurzov angličtinyKurzy sú veľmi zábavné. Páči sa mi spôsob, akým sú vedené. Nikdy sa nenudíme, mohli by sme to nazvať "škola hrou", čo je podľa mňa veľmi dobrý spôsob učenia. Vždy sa teším na ďalšiu hodinu. (Janka)

Hodiny sú veľmi zábavné a pomáhajú mi zlepšovať sa.

Dosť som sa toho naučil a je tu aj zábava. (Patrik)

Úspešne sme zmaturovali! Ďakujeme lektorovi za jeho oporu, pomoc a dril.

Najlepší kurz! Plný zábavy! Vždy sa teším na hodinu :-)

Moja dcéra napreduje. Už nemá stresy zo školských úloh, V rámci kurzu sa pripraví do školy a zároveň sa naučí niečo nové.

Kurz sa mi veľmi páčil a budem určite pokračovať aj budúci školský rok.

1. perfektný prístup lektora
  2. skvelý kolektív
  3. dĺžka vyučovacej hodiny je pre mňa ideálna na sústredenie
  4. kurz mi pomohol odbúrať strach  z rozprávania v angličtine
  5. najlepšie je, že človek nikdy neodíde z hodiny s pocitom, že bola premárnená, pretože aj keby ste nechceli, na každého sa niečo nalepí
  6. vždy príjemná a dobrá atmosféra
  7. možnosť občerstvenia
  • priateľský kolektív
  • odľahčená atmosféra
  • milí lektori
  • vysoká kvalita za nízku cenu
  • ani neviete ako a rozrozprávate sa :-)
  • skvelá motivácia

V prvom rade sa mi najviac páči prístup našej pani učiteľky k nám. A hlavne aj tá atmosféra, keďže je to bez známok, je to uvoľnenejšie ako v škole.

Moje skúsenosti s jazykovou školou sú veľmi pozitívne. Na hodine sa cítim príjemne. Sme fajn kolektív, takže práca v skupine tiež funguje. Hodina je dynamická a zdá sa, že prebehne naozaj rýchlo.

(Angi, Intermediate)

Kvalitná výuka, hodina vedená v perfektnej angličtine, cvičenia a doplňujúce informácie nad rámec učebnice, príjemná atmosféra.

(Ľubica, Intermediate)

Jazykovú školu HOARE navštevujem prvý rok a som spokojná. Vyhovuje mi dĺžka hodiny (60min) aj počet hodín v týždni (2x). Na hodinách vládne príjemná a uvoľnená atmosféra. Učivo, ktoré preberáme nie je nudné, ale naopak, je zaujímavé a veľa sa na hodinách smejeme. Nejdeme každú hodinu len podľa učebnice, ale hráme sa rôzne hry a veľa sa rozprávame. Celkom veľa sa tak na mňa nalepí už na hodine a nemusím sa učivu toľko venovať doma.

(Mária, Elementary)