Naše služby

ANGLICKÝ JAZYK

Ponúkame Vám:

 • ponuka kurzov angličtiny Hoare Levicekvalitnú, flexibilnú, zodpovednú a profesionálnu jazykovú výučbu
 • kurzy pre deti, mládež a dospelých
 • 30 - 45 min. vyučovacie hodiny pre deti MŠ a ZŠ 
 • 60 minútové vyučovacie hodiny žiakov II. stupňa ZŠ, stredoškolákov a dospelých
 • osvedčenie o absolvovaní kurzu
 • v prípade záujmu vstupné testy počas zápisu zadarmo 
 • individuálny prístup pri výučbe angličtinymalé skupiny účastníkov kurzov
 • individuálny prístup
 • dôraz na komunikáciu a rozvoj rečových zručností
 • používanie zaujímaveho a efektívneho jazykového učebného materiálu
 • hodiny dolpnené o množstvo doplňujúcich cvičení a hier so zameraním na rýchlejšie upevnenie si nových vedomostí
 • podpora učebnice na CD-ROM a online
 • cenník kurzov anglického jazyka Hoarerozumné a transparentné ceny kurzov presne vypočítané pre každý kurz na konkrétny školský rok podľa počtu hodín
 • splátkový kalendár - možnosť úhrady kurzu aj mesačne
 • platba v hotovosti, bankovým prevodom, na faktúru

 

 

JAZYKOVÉ KURZY

PREKLADY

KOREKTÚRA ANGLICKÉHO TEXTU

Hodnotenia

Hodnotenia

Jazykovú školu HOARE môžeme len a len odporučiť. Veľká spokojnosť, dcéra sa tam vždy teší, majú veľmi dobrú skupinu aj p. lektorku. Prístup majú veľmi familiárny a priateľský. Učenie nie je nasilu . Sme radi, že môže pokračovať aj v ďalšom školskom roku. Miša

Jazyková škola je skvelá, dcéra tam chodí rada a učenie je zábavné . Pani učiteľka má vynikajúci prístup a dcéra sa na hodiny vždy teší. Ďakujeme.
Zuzana

Na angličtinu do jazykovej školy HOARE sme sa prihlásili aj s priateľom. Očakávali sme ťažké učenie slovíčok a slovnej zásoby. Ale práve naopak, žiadne tvrdé učenie. Každá hodina je zábavná, zažívame veľa srandy a vtipných hier. Veľa sme sa už naučili. Vrelo odporúčame.
Ivon & Peter

Odbornosť spojená so životným štýlom a srdcom. Priateľský a ľudský prístup, schopnosť a flexibilita kedykoľvek sa prispôsobiť tempu a štýlu učenia. To je naša úžasná jazyková škola Hoare, ktorá je viac ako len škola.
Lucia

Všetko na jednom mieste, čo potrebujete v jazykovej škole. Konverzácia a gramatika na profesionálnej úrovni. Možnosť výberu vekovej skupiny. Perfektná voľba pre všetkých.
Agi

Najlepšia jazykovka, skvelý a profesionálny prístup, priateľská a rodinná atmosféra, poloha v centre mesta výhodou. Všetkým záujemcom odporúčam.
Marta

Pred tromi rokmi som v práci dostala možnosť posunúť sa v mojej kariére trochu vyššie, podmienkou však bolo vedieť komunikovať v angličtine. Keďže som bola iba pasívny užívateľ angličtiny na úrovni "večný začiatočník", začala som hľadať vhodný kurz. Keďže bol jún, kurzy vo väčšine jazykových škôl končili. Potom som objavila web stránku jazykovej školy Hoare a ich ponuka ma zaujala. Po krátkom telefonáte sme si dohodli letný konverzačný kurz. A tak začalo moje dobrodružstvo s angličtinou. Vyskúšala som rôzne typy - individuálny kurz, kurz vo dvojici, kurz v malej skupinke, hovorovú aj biznis angličtinu. Hoarovci sa vždy dokázali prispôsobiť mojim potrebám a kurzy napasovali presne podľa mojich požiadaviek. Prvé hodiny boli náročné, lektorka Zuzka z nás vytiahla nejaké slovo, postupne aj celé vety. Nakoniec sa nám podarilo prekecať po anglicky aj celú hodinu. Vďaka týmto kurzom som stratila strach z rozprávania v angličtine, konečne si viem pozrieť zahraničné filmy aj bez titulkov a hlavne, čo bolo cieľom - umožnilo mi to nájsť si lepšie zamestnanie. Kurzy v tejto jazykovej školy nie sú o bifľovaní sa fráz, ale prirodzenom učení sa jazyka, nakoľko Steve je rodený hovoriaci a Zuzka strávila nejaký čas v zahraničí, takže poznajú angličtinu dôverne a vedia vysvetliť aj rôzne záludnosti, ktoré človek pri samoučení nemá šancu zistiť. Jazykovú školu Hoare hodnotím po každej stránke desiatimi hviezdičkami z desiatich.
Danka

Vrelo odporúčam jazykovú školu Hoare najmä kvôli príjemnému vystupovaniu lektorov, efektívnej výučbe a priateľskej atmosfére.
Marek

Bol som veľmi spokojný s výučbou. Kurz mi určite pomohol v komunikácií.
Maťko

Maximálna ústretovosť, efektívnosť. Oceňujem určite rovnaký prístup k výučbe pri prezenčnej aj online výučbe. Jazykovú školu odporúčam pre všetky vekové kategórie.
Kaja

Priateľská , uvoľnená atmosféra. Maximálna profesionalita a ústretovosť lektorov. Veľkou výhodou je native speaker. Určite odporúčam.
Mária

Profesionálny prístup lektorov. Príjemná, bez stresová atmosféra. Hodiny aj s native speaker Steve je max. plus. Priestranné a moderné priestory školy.
Hana

Na angličtinu chodím už niekoľko rokov a musím povedať, že je to super skúsenosť. Veľmi to pomáha popri škole a aj pri príprave na maturitu.
Vanesa

Fantastická lektorka, vytvára pozitívnu atmosféru, zaujíma sa s čím mám problém, tomu prispôsobí priebeh hodiny. Vyučovanie prebieha v priateľskej atmosfére a hodina veľmi rýchlo ubehne. Odporúčam všetkým, odnesiete si mnoho vedomostí.
Patrícia

Ďakujem za individuálne hodiny. Vďaka nim som sa nebála maturitnej skúšky.
Dominika

 

Prihlásenie